Video Kayıt Alanı

Yayına Katılabilirsiniz.

Video Yayın

Yayına Bağlanın

Dijital etkinlik kayıtlarımız üç ana kategoride gruplandırılır.

Açık Yayın: Katılımın herkese açık olduğu bir yayın türüdür. Çekim günü ve saati bir hafta öncesinden e-bülten abonelerimizle paylaşılır. Etkinliğe katılmak isteyen takipçilerimiz 'Yayına Bağlan' butonuna tıklayarak, etkinlik süresi boyunca çekime katılabilirler. Ayrıca yayın esnasında söz isteyerek, canlı tartışmalara katkıda bulunabilirler.

Davetli Yayın: Katılımın davetlilere açık olduğu bir yayın türüdür. Çekim günü ve saati sadece yayına davet edilen katılımcılar ile paylaşılır. Etkinlik çekiminin kayıtları video editörlerimiz tarafından düzenlenir ve yayına hazır hale getirilir. Dijital etkinlik videolarımıza erişmek için, üst menüdeki 'Videolar' butonuna tıklayabilirsiniz.

Özel Yayın: Katılımın açık olmadığı, tek taraflı bir yayın türüdür. Çekim ziyaretçilere kapalı bir ortamda gerçekleşir. Etkinlik çekiminin kayıtları video editörlerimiz tarafından düzenlenir ve yayına hazır hale getirilir. Dijital etkinlik videolarımıza erişmek için, üst menüdeki 'Videolar' butonuna tıklayabilirsiniz.


Haberdar Olun